Existuje velká spousta možností, jak lze webovou stránku vytvořit. Každý developer, web maker nebo coder má svůj styl.

Finančně ani časově by se nevyplatilo pouštět se do drobných úprav webu, jelikož je velká pravděpodobnost, že při úpravě by došlo k narušení konzistentnosti kódu a web by nemusel pracovat správně.

Z tohoto důvodu se do těchto akcí nepouštíme. Rovnou navrhujeme redesing webu.

Po vyplnění našeho formuláře Vám na Email zašleme orientační cenu Vámi požadovaného webu.

Proč orientační? Na úplnou a přesnou cenu se potřebujeme s Vámi spojit (skype/osobně). Musíme si ujasnit co od webu požadujete. Jaké funkce má plnit. Co má obsahovat. A mnoho dalšího. Tohle bohužel nejde shrnout do jednoho formuláře. Ovšem formulář nám pomůže určit si určitou kostru, dle které můžeme nacenit Vámi požadované webové stránky. Dobře položenými otázkami dostaneme přesně ty informace, které potřebujeme.

Čím přesnější ve formuláři budete, tím přesnější bude výsledná kalkulace ceny webu. Každopádně Vás chceme ujistit, že se vždy snažíme vyjít klientům vstříc.

Ano, osobní schůzka je možná. Můžeme se vidět buď u nás v kanceláři nebo v případě poznání businessu je možné se stavit i za Vámi. 

Časová náročnost tvorby webových stránek je úměrná jejich složitosti. V případě, že máte zájem o osobní webové stránky s jednou stránkou, bez formulářů, registračních funkcí, podstránek nebo blogu, jsme schopni Váš web dodat do týdne (tvorba + optimalizace) od okamžiku kdy se do toho pustíme.

V případě složitějších webů si bereme čas 3 týdny a více na prezentaci  živého návrhu webu a další týden na analýzu a optimalizaci.

V případě zájmu jsme schopni, s využitím našich externích spolupracovníků, urychlit proces tvorby.

Na tuto problematiku se bohužel momentálně nesoustředíme.

Grafika si určitě hledat nemusíte. V našem týmu je i velice šikovný grafický designér.

Stačí v poptávkovém formuláři zaškrtnout políčko „Chci logo“.

Jedná se o tzv. skicu webu. Používá se pro porozumění nového řešení struktury webu. Definuje obsah a funkci nového webu.

Jednoduše řečeno, jedná se o vizuální prezentaci toho, jak bude váš web fungovat – kde budou funkční prvky. 

Jelikož zákon ukládá povinnost stát se plátcem DPH firmám nad určitý roční obrat, musíme i my být plátci. Jestli i vy jste plátci je to pro Vás výhoda.

50 % z celkové částky se platí jako rezervační poplatek. Rezervujete si služby našich specialistů na dobu nezbytně nutnou na tvorbu vašeho webu k vaší plné spokojenosti.  Analýza trhu, strukturální mapování, analýza klíčových slov, tvorba webu, optimalizace webu – to vše zabere čas.

Orientační kalkulace

Není potřeba, aby jste se rozhodli hned. Kalkulace tvorby webových stránek a SEO optimalizace je vždy zdarma – rozhodněte se až pak.

Používáme cookies abychom zlepšili zážitek z našeho webu. Více informaci naleznete v našich Zásadách o ochraně osobních údajů